ОГОЛОШЕННЯ !!!

17.06.2016 року відбулося засідання робочої групи, на якій були присутні представники  громад:Зарічанської, Станишівської, Луківської, Ліщинської, Пісківської, Туровецької сільських рад та було прийнято рішення затвердити проекти рішень..

______________________________________________________________________________________________________________________

СТАНИШІВСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Зустріч в Ліщині в зв’язку з утворенням Станишівської територіальної громади, а це для нас нове, керівники сільських рад розпочали підготовку до реєстрації.
З цього приводу відбулася зустріч Станишівського сільського голови Матвійчука Ю.В. з працівниками Ліщинської сільської ради, де обговорювалися організаційні питання.

СТАНИШІВСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Представники Станишівської сільської ради, на чолі з сільським головою Матвійчук Ю.В., зустрічалися з працівниками Зарічанської та Пісківської сільських рад. Піднімалися питання різного характеру: багато організаційних питань, питання структури сільської ради, питання щодо завершення вже розпочатих робіт на об'єктах комунальної власності та ін..
З цього моменту розпочинається тісна співпраця та робота працівників територіальних громад, які об'єднуються, щоб уникнути помилок на досвіді вже створених громад.