Поіменне голосування

16 червня  2016 року

с.Станишівка

Усього обрано депутатів –  14 осіб

Присутніх на сесії            -  11 осіб (список додається)

Сьому сесію VII скликання відкрив сільський голова Матвійчук Ю.В.

І.СЛУХАЛИ : Про порядок денний роботи сесії.

Сільський голова Матвійчук Ю.В.ознайомив присутніх із переліком питань внесених на розгляд  сьомої  сесії VII скликання.

Затвердити такий розпорядок денний сесії (одноголосно) :

На розгляд сесії винести такі питання:

1.Про звернення до Житомирської районної ради щодо виділення коштів на об”єкти соціально-культурної сфери сільської ради.

(Доповідач – сільський голова Матвійчук Ю.В.)

2.Про затвердження проектно-кошторисної документації по засипці і виположуванню ярів, балок, з одночасним їх дренуванням, заходи з озеленення села та благоустрій території по вул.Кооперативній,27 в с.Станишівка.

3. Про внесення змін до бюджету сільської ради

(Доповідач-сільський голова Матвійчук Ю.В.)

4. Про затвердження переліку об’єктів, що підлягають приватизації та     пропонуються для продажу шляхом викупу у 2016 році.

(Доповідач-сільський голова Матвійчук Ю.В.)

5. Про встановлення місцевих податків та зборів та акцизного податку на території Станишівської    сільської ради .

(Доповідач – сільський голова Ю.В.Матвійчук)

6. Про затвердження заходів по проведенню оптимізації мережі і чисельності працівників бюджетних установ  на території Станишівської сільської ради у 2016 році.

(Доповідач – сільський голова Ю.В.Матвійчук)

7.Про розгляд листа Житомирської районної ради щодо перейменування вулиць на честь добровольчих та волонтерських організацій.

(Доповідач – сільський голова Ю.В.Матвійчук)

8. Про розгляд листа Іванківської сільської ради Андрушівського району щодо надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад.

(Доповідач – сільський голова Ю.В.Матвійчук)

9. Про вжиття заходів  по збереженню від пошкоджень магістральних газопроводів  високого тиску  і відводу від них на  території Станишівської сільської ради.

(Доповідач – сільський голова Ю.В.Матвійчук)

10. Про організацію оздоровлення дітей у 2016 році.

(Доповідач – сільський голова Ю.В.Матвійчук)

11.Про надання громадянам матеріальної допомоги.

(Доповідач – сільський голова Ю.В.Матвійчук)

12. Про затвердження розпорядження сільського голови.

13.1 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у

власність для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового

будинку на земельних торгах у формі аукціону у 2016 році в с.Станишівка

по вул.Парникова,1-А.

(Доповідач – спеціаліст-землевпорядник Паламарчук С.В.)

13.2Про надання гр.Лавренюку А.Є., Тарасюку Л.М., Агафоновій А.Є., Адаменко С.В., Казімірко В.Е., попереднього погодження на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність площами по 0,1200 га для індивідуального садівництва.

(Доповідач – спеціаліст-землевпорядник Паламарчук С.В.)

13.3Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

(Доповідач – спеціаліст-землевпорядник Паламарчук С.В.)

13.4 Про затвердження гр.Глушко В.Г. та Глушко А.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність.

(Доповідач – спеціаліст-землевпорядник Паламарчук С.В.)

13.5 Про затвердження громадянам детальних планів території земельних ділянок.

(Доповідач – спеціаліст-землевпорядник Паламарчук С.В.)

13.6 Про надання дозволу громадянам на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, які перебувають в їх користуванні.

(Доповідач – спеціаліст-землевпорядник Паламарчук С.В.)

13.7 Про припинення  громадянам права користування земельними ділянками.

(Доповідач – спеціаліст-землевпорядник Паламарчук С.В.)

13.8 Про надання дозволу громадянам на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

(Доповідач – спеціаліст-землевпорядник Паламарчук С.В.)

13.9 Про надання дозволу гр.Концевич Н.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

(Доповідач – спеціаліст-землевпорядник Паламарчук С.В.)

13.10 Про надання громадянам дозволів на виготовлення детальних планів території.

(Доповідач – спеціаліст-землевпорядник Паламарчук С.В.)

13.11 Про надання громадянам попереднього погодження на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

(Доповідач – спеціаліст-землевпорядник Паламарчук С.В.)

13.12 Про розгляд заяви громадян щодо виділення земельних ділянок у власність.

(Доповідач - спеціаліст-землевпорядник Паламарчук С.В.)

5-та сесія 7 скликання      (робочий протокол)