Разом з людьми та для людей !

Дата: 27.12.2016 10:43

Шановні виборці населених пунктів Станишівської об’єднаної територіальної громади !

18 грудня 2016 року пройшли вибори в Станишівську  сільську Раду об’єднаної територіальної громади. Вони показали, що жителі населених пунктів громади мають чітку громадянську позицію та велике прагнення змінити наше життя на краще. Доказом цього є  висока явка виборців та велика кількість кандидатів як на посаду сільського голови так і депутатів від кожної внутрішньої громади.

Щиро дякую тим виборцям, які віддали голоси за мою кандидатуру  та впевнений, що прикладу всі зусилля щоб виправдати вашу довіру. Вдячний кандидатам на посаду сільського голови за толерантність у виборчому  процесі та сподіваюсь, що вони  підставлять своє плече для нашої спільної справи. Слова вдячності висловлюю всім  кандидатам в депутати за бажання разом  будувати майбутнє нашої  громади та сподіваюсь на вашу підтримку у вирішенні питань  життєдіяльності кожного населеного пункту.

Вірю, що разом ми зможемо створити зразкову громаду, якою буде пишатися кожен її житель.

З повагою,   Юрій Матвійчук