Старість потребує нашої уваги, особливо одинока …….

Бути людиною – це поважати старість, терпимо ставитися до її проявів, пам’ятаючи , що ніхто в цьому житті не вічний, кожен колись буде стареньким та немічним.  На  сьогоднішній день на Україні проживає багато самотніх літніх людей

Цілком природним і закономірним раніше вважалося допомагати нещасному, знедоленому, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість, допомогти хворому,  захистити скривдженого.

Милосердя – щиросердечність, співчуття, готовність робити добро всякому, любов на ділі, здатність відгукнутися на чужий біль. Людям милосердним притаманне співчуття по відношенню до сироти, інваліда, тяжко хворої людини, людини похилого віку, людини, що потрапила в біду.

(«Тлумачний словник» В.І.Даля)

Цю місію виконує територіальний центр соціального обслуговування Житомирського району, який очолює Мельник Олександр Петрович. Він разом з працівниками центру робили об’їзд по підопічним по району.

Привітати  дружню родину  Таргонських з іменинницею,  з 95 днем народження   Таргонської Ядвиги  Гнатівни,  завітали заступник сільського голови Сокорчук Василь  Миколайович, начальник відділу культури і туризму, сім’ї, молоді і спорту Харченко Тетяна Всеволодівна.

ШАНУЙТЕ СТАРІСТЬ….