Станишівська громада привітала з професійним святом …..

Дата: 28.09.2017 09:22

Осіння пора, вересень…у всіх багато справ. У  вихователів ДНЗ – нове поповнення груп малюками, бо дитячий садок – це перший колектив маленької людини.  У  вчителів – новий навчальний рік, нові освітні програми, нові підручники, художня література за шкільною програмою.  Тому і для  бібліотекарів «спекотна» пора – щоб вистачило на всіх читачів книг.

27 вересня відзначають свято працівники дошкільних установ, 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек, 1 жовтня – День Вчителя !

Привітав з професійним святом вихователів, освітян та бібліотекарів нашої громади голова Станишівської сільської ради   Матвійчук Юрій Вікторович. З побажаннями всім  миру, міцного здоров’я, творчої наснаги та натхнення, успіхів у благородній просвітницькій справі та розвитку для нашої громади. Були відзначені грамотами: Зієдуллаєва  Лариса, Баніт Оксана, Козачук Руслана, Перун Валентина, Богда Лілія, Степнова Ірина, Горшентіна Світлана, Вихристюк Олександра, Данилюк Галина, Миронова Людмила, Панченко Світлана, Авраменко Валентина.

Концертна програма  за участі Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок» ім.. Івана Сльоти Житомирської обласної філармонії.

Святковий концерт відбувся за сприяння Станишівської сільської ради.

Організатор свята відділ культури і туризму.

ВІТАЄМО ВСІХ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ !!!!!!!