"Моє село - частина України"

Дата: 12.09.2017 06:00

9 вересня  в селі Станишівка відбулося подвійне свято: 401 річниця з Дня заснування села та     І - ий турнір з футболу Житомирської області пам’яті Петра Юрійовича Базюка.

Петро Юрійович Базюк, був активним  громадським діячем, футболістом, неодноразово обирався депутатом Станишівської сільської ради. Він був одним із  ініціаторів будівництва Станишівського  стадіону. Одним  із засновників футбольного клубу Станишівки, виступав спонсором  поїздки команди на ігри. Людина, яка віддала більше 20 років службі в Управлінні Державної служби охорони в Житомирській області і саме його іменем названий  футбольний  стадіон.

Право підняти прапор надали синам Петра Базюка – Сергію та Івану.

В футбольному турнірі приймали участь  команди: ФК «Аміко» м. Андрушівка, «Ветерани Полісся» м.Житомир, «Поліція охорони» збірна Житомирської області та ФК «Станишівка». Перемогу здобула футбольна команда «Поліція охорони» 3 – 0 обігравши команду «Ветерани Полісся».

З нагоди Дня села та проведення І-го турніру з футболу привітав усіх  зі святом сільський голова Матвійчук Юрій Вікторович.

На святі були присутні почесні гості: голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк, голова Житомирської районної федерації  футболу Володимир Решотка, настоятель Свято-Миколаївської церкви села Станишівка отець Володимир, родина Петра Юрійовича Базюка. Урочисто підняти прапор було надано синам Петра Базюка.

В перервах між матчами проводилися вікторини та конкурси з призами.

Біля Будинку культури, для дітей було  розташовано «Батутове містечко», проводилися майстер-класи з косоплетіння від Аліни Мисько,  «Махенді» (малювання хною) – Вікторія Цимбалюк, аква грим – Юлія Карпунець, аплікація «Визерунки» – Світлана Максімець, майстер-клас та консультації  по іміджу від Антоніни Котюк. Виставка-ярмарок від майстрів: з  соломоплетіння – Галина Кравчук (с. Станишівка), творчі роботи з вишивки від Юлії Майківець (с. Ліщин). Розважально-ігрова програма "Маша та її лісові друзі" (ростові ляльки).

Після завершення футбольного турніру біля Будинку культури розпочалися урочистості з нагоди святкування Дня села.

З  привітальним словом до односельчан звернувся  сільський  голова Юрій Матвійчук. Також, він вручив подяки  за вагомий внесок у розвиток села Станишівка : Мяновській Раїсі, Шульському Валентину, Котюку Віктору, Шульзі Леоніду, Поліщук Ірині, Седляківському Валерію, Невмержицькій Ользі, Матвійчук Марині.

Привітав жителів Станишівки з Днем села і голова Житомирської райдержадміністрації  Сергій Микитюк. Він вручив посвідчення та нагрудні знаки "Мати - героїня"  Голубєвій Валентині Михайлівні з села Тарасівка та Соловйовій Світлані Іванівні з села Ліщин.

Також,станишівчан привітав запрошений голова асоціації сільських голів, Глибочицький сільський голова  Сергій Сокальський.

Продовжилось свято концертом, в якому прийняли участь учасники художньої самодіяльності Станишівської громади, а саме:  "зразковий" хореографічний колектив  «Вікторія» (БК с. Піски), солістка Аліна Ковальчук (БК с.Зарічани), дитячий вокальний ансамбль "Світанок", жіночий вокальний ансамбль «Гармонія»  та  фольклорний колектив «Ліщинонька» (БК с. Ліщин), тріо «Туровчанка» (клуб с. Туровець), тріо «Колосся» (клуб с. Скоморохи), дитячий вокальний дует «Краплинки», жіночий вокальний колектив села Станишівка, інструментальний ансамбль «Станишівські барви», солістка Оля Одейчук, зі східним танцем виступила Катерина Кутасевич  (БК с. Станишівка). Своїм виступом порадували солістка гурту "Джерела"  (КЗ РБК) Марина Ткачук  та начальник відділу культури і туризму Тетяна Харченко.

Приємним  для всіх подарунком був виступ від Яніни та Олександра Яремчуків.

Вітання та подарунок від депутата Верховної Ради України  Віктора Развадовського (оргтехніка) привезли його представники Олександр Українець та Віктор Загладько.

По закінченню концерту всі мали змогу  почастувати смачною юшкою, наваристою кашею та домашніми дерунами. Свято продовжилося дискотекою та святковим феєрверком.

Дякуємо за допомогу та підтримку в організації і проведені свята: Станишівській сільській раді в особі сільського  голови Юрія Матвійчука. Житомирській  обласній федерації футболу, родині Петра Базюка, розважально-оздоровчому  комплексу «Королівська бочка»,  ФОП Петросян, ТОВ «Фармацевтична фабрика», СПП «ЛАД» керівнику Олександру Баранюку, ТОВ «Овочевий комбінат Станишівка» -  керівник Василь Тимощук, кафе «Тераса», депутату сільської ради Ляшуку Руслану.

Велика  подяка депутатам та працівникам сільської ради, працівникам культури Станишівської  громади.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СТАНИШІВКА !!!!