Графік прийому громадян

Дні та години прийому

Прізвище, ім’я, по-батькові

Посада

Понеділок, середа  9.00-13.00

 

Матвійчук Юрій Вікторович

 

Сільський голова

Понеділок, п’ятниця  9.00-13.00

Клименко Катерина Анатолівна

Секретар сільської ради

четвер, п’ятниця   9.00-13.00

Цьмох Олександр Романович

 

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Середа, п’ятниця   9.00-13.00

Сокорчук Василь Миколайович

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Четвер, п’ятниця  9.00-13.00

Голубович Людмила Іванівна

Керуючий справами

Понеділок – 13.00-17.00

Вівторок, середа, четвер та п’ятниця  9.00-17.00

 

(прийом відбувається у відповідному населеному пункті)

Ткачук Володимир Михайлович (с. Зарічани)

Костенко Алла Валеріївна (с. Піски)

Безшкура Олена Семенівна (с. Лука)

Бочковська Галина Михайлівна (с. Ліщин)

Любченко Галина Іванівна (с. Туровець)

В.о. старост

Понеділок та п’ятниця  9.00-13.00

середа 9.00-17.00

 

(прийом відбувається у відповідному населеному пункті)

Паламарчук Сергій Васильович

(с. Станишівка)

 

 

Владиченко Василь Дмитрович (с. Зарічани)

Олійник Андрій Ігорович (с. Піски)

Крижанівський Володимир Пилипович

(с. Лука)

Станішевська Тетяна Олександрівна

(с. Ліщин)

Начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та екології

 

 

 

Спеціалісти-землевпорядники сільської ради

 

 

Понеділок, середа та п’ятниця  9.00-13.00

Поліщук Валентина Дмитрівна

Начальник відділу правової, кадрової роботи, військового обліку сільської ради та паспортизації

Середа – 9.00-13.00

Голуб Наталія Андріївна

Головний бухгалтер

Четвер – 9.00-13.00

Романюк Людмила Анатоліївна

Начальник фінансово-економічного відділу

П’ятниця – 9.00-13.00

Харченко Тетяна Всеволодівна

Начальник відділу культури, туризму, сім’ї, молоді і спорту

Понеділок – 9.00-13.00

Просова Наталія Антонівна

Начальник служби у справах дітей

Понеділок, вівторок, середа

та четвер  9.00-13.00

Герасимчук Ганна Григорівна

Паспортист

 

Номер телефону

Структурний підрозділ

49-27-10
Приймальня
Секретар
Юридичний відділ
Паспортист

49-27-44

Заступники сільського голови
Керуючий справами
Відділ бухгалтерського обліку та звітності

46-83-05

Фінансово-економічний відділ

44-98-14

Центр надання адміністративних послуг

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *